Náš příběh

„Mé vlastní trápení.“

Příběh aplikace Femometer začíná u mé vlastní srdcervoucí zkušenosti s nedočkavým čekáním na miminko. Jmenuji se Adam, jsem otec a s manželkou jsme si prošli třemi potraty po sobě. Jen ti, kdo si prošli něčím tak hrozným, jako je tato zkušenost, mohou skutečně pochopit, jak je to bolestné. Cítili jsme fyzickou i duševní bolest. Já jsem samozřejmě nepociťoval takovou fyzickou bolest jako moje žena, ale stál jsem jí po boku a byl jsem svědkem všeho, co se stalo. Všechno si živě pamatuji a stále cítím rozhořčení nad tím, že se nám nepodařilo přivést na tento svět ten malý zázrak.

„Nejsem v tom sám.“

„Musí existovat způsob, jak to ukončit.“ Neustále jsem si říkal: „Nejsem jediný, kdo si tím prochází. Na světě musí existovat miliony dalších rodin, které takto trpí. Musí existovat účinější způsob, jak pomoci lidem lépe se připravit na příchod miminka, aby méně z nich muselo zažívat to, čím jsme si prošli my. Musí existovat nějaký způsob, jak pomoci ženám poznat své tělo a plodnost, aby byl tento boj jednodušší.“

Mé vlastní trápení
Když se technologie spojí se zdravotní péčí

„Když se technologie spojí se zdravotní péčí.“

Technologie neustále zlepšuje životy. Nikdy se nevzdávám. Proto jsem se rozhodl setkat se s Jasonem, jedním z mých nejlepších kamarádů z vysoké školy, který pracoval pro jednu z největších světových technologických společností. Já sám jsem mnoho let pracoval ve zdravotnickém průmyslu a doufal jsem, že bude možné spojit mé zkušenosti ze zdravotnictví s Jasonovými zkušenostmi s technologiemi a zjistit, zda bychom skutečně mohli vytvořit něco, co by mohlo opravdu změnit životy lidí.

Pokud se do toho pustíme, uděláme to chytře

„Pokud se do toho pustíme, uděláme to chytře.“

Ponořili jsme se do dokumentů z výzkumů, prováděli osobní pohovory se zdravotníky a uživateli a vášnivě spolu diskutovali a nakonec jsme se rozhodli začít malým přístrojem, bazálním teploměrem. Vzniknul Femometer Vinca - nazvaný podle květiny, která symbolizuje plodnost.

Chtěli jsme zmírnit stres při sledování plodnosti a ovulace, takže místo běžného teploměru jsme se rozhodli jít na to „chytře“ a vybavili jsme teploměr technologií AI (Artificial Intelligence) a IOT (Internet of Things). Chtěli jsme, aby teploměr Vinca uměl více, než jen měřit teplotu. Chtěli jsme, aby náš produkt byl schopen ženě sdělit, co bylo na údajích o jejím cyklu specifické, aby mohla poznávat své tělo a svůj menstruační cyklus. Základem je vědět nejen „jak“, ale také „proč“. Dejte tyto informace páru a bude si jistější při pokusech o početí nebo při využívání přirozenější alternativy k hormonálním antikoncepčním pilulkám.

„Odhalte, co je na vašem cyklu specifické.“

V současné době již máme větší skupinu výrobků Femometer, protože víme, že jen BTT nemůže poskytnout kompletní obraz; nejsou to jediné údaje, na kterých záleží! Ženy potřebují větší podporu v oblasti jejich menstruačního zdraví. Budeme se snažit dále a nikdy dříve jsme se na budoucnost nesoustředili více. Doufáme, že nakonec vám budeme schopni sdělit vám vše, co je pro vás specifické. Údaje o cyklu, které vyprávějí váš osobní příběh. Křivku, která odhalí změny, jimiž procházíte nebo poskytne řešení konkrétně pro vaši situaci. Nevěříme řešením, která jsou „stejná pro všechny“. Věříme, že propojení bodů je důležité pro odhalení vašeho komplexního, jedinečného příběhu. A k tomu slouží Femometer.

Odhalte, co je na vašem cyklu specifické
Více informací - cookies